O nás
Jolly Joker O Nas
O Nas

Už viac ako 30 rokov prinášame na Slovensko kvalitné riešenia vstupov pre súkromné a polyfunkčné domy a priemyselné parky.

Našimi partnermi sú renomované talianske výrobné spoločnosti, lídri na trhu vo svojich odvetviach s dlhodobou tradíciou. Od založenia Jolly Joker v roku 1990 sme na Slovensku zrealizovali stovky úspešných projektov. Naším klientom prinášame produkty najvyššej kvality, ale tým naša práca nekončí. Rovnakú pozornosť venujeme odbornému poradenstvu, montáži a záručnému i pozáručnému servisu, ktorý je našim klientom neustále k dispozícii. Ak hľadáte kvalitné a premyslené riešenia, u nás ich nájdete.

2013
Začali sme spoluprácu s výrobcom exkluzívnych brán jedinečného technického riešenia a vzhľadu spoločnosti Silvelox, držiteľa celosvetového patentu na nové teleskopické garážové brány Overlap.

2011
Ako jediní v strednej Európe sme získali licenciu na výrobu garážových a priemyselných brán BREDA. Vďaka tejto možnosti dokážeme brány dodávať klientom v kratších dodacích lehotách.

1996
Spoločnosť CAME, popredný svetový výrobca automatizácie vstupov, si vybrala Jolly Joker ako exkluzívneho predajcu svojich produktov na Slovensku. Pod značkou CAME ponúkame kompletný sortiment ďalších riešení z oblasti vstupných a parkovacích systémov, automatických dverí, cestných zábran a ďalšie.

1994
Do portfólia pribúdajú sekciové garážové brány od firmy BREDA, ktorá je lídrom na talianskom trhu.

1990
Založili sme spoločnosť Jolly Joker, s cieľom vytvoriť firmu so špecializáciou na výrobu, predaj a servis produktov určených na obsluhu a riadenie vstupov všetkých kategórií.V tom istom roku, sme ako prví priniesli na trh bezpečnostné mreže od spoločnosti Conegliano Serramenti. Conegliano Serramenti sa okrem produktov pre obchodné centrá a súkromný sektor venuje výrobe luxusných bezpečnostných mreží do zaoceánskych lodí a rýchlovlakov.

 

CERTIFIKÁTY & OSVEDČENIA

Všetky produkty vyrábané a dodávané firmou Jolly Joker a.s., spĺňajú technické a bezpečnostné normy EÚ. >>