Podporujeme
Podporujeme
O Nas

V podnikaní sa už dlhé roky snažíme o vytváranie predovšetkým dlhodobých vzťahov a partnerstiev.
Snažíme sa prispieť k vytváraniu korektného podnikateľského prostredia a prispievať tak k celkovej kvalite spoločenského života na Slovensku.

Preto sme sa rozhodli investovať do spoločenských hodnôt akými sú zdravie, kultúra a šport a vrátiť tak časť finančných prostriedkov späť medzi ľudí.

Podporujeme:

NÁRODNÝ ONKOLOGICKÝ ÚSTAV
Zdravie je v spoločnosti tou najvyššou hodnotou, ktorú si často uvedomíme až keď ho je v našom okolí nedostatok. Tým ktorí zvádzajú boj s tou najťažšou chorobou pomáha aj Združenie priateľov NOÚ, ktoré sa okrem zlepšovania kvality zdravotnej starostlivosti snaží aj o spríjemnenie samotného prostredia v onkologickom ústave. Psychika pacientov je veľmi dôležitá v ich ceste za zdravím a preto sa združenie snaží prispieť k ich pohodliu a pozitívnemu mysleniu. Podporte ho aj vy a pomôžte ľuďom s onkologickými chorobami.

NOU

DIVADLO ANDREJA BAGARA V NITRE
Každoročne podporujeme vznik aspoň jedného premiérového predstavenia v Divadle Andreja Bagara v Nitre. Myslíme si, že kultúre je v dnešnej dobe venovaná menšia pozornosť ako by si zaslúžila, a tak sa snažíme aspoň malou mierou prispieť k tvorbe kvalitnej divadelnej tvorbe na Slovensku.

Divadlo

BASKETBALOVÝ KLUB MŠK PETRŽALKA

Už viac ako 10 rokov podporujeme fungovanie basketbalového klubu MŠK Petržalka, ktorý je účastníkom druhej najvyššej basketbalovej súťaže na Slovensku. Družstvu sa darí už viac rokov držať na popredných priečkach súťaže a v sezóne 2009/2010 sa tímu podarilo súťaž vyhrať s možnosťou posupu do najvyššej súťaže.

MSK
TANEČNÉ DIVADLO BRALEN

Milujeme umenie. Preto podporujeme jeden z najlepších slovenských tanečných súborov BRALEN.

Bralen 2
OZ ŠANCE PRE NECHCENÝCH

Šancu na život a lásku. Na dôstojné žitie aj dôstojné dožitie. Aj keď mu osud nedoprial v úvode milujúcich, alebo vyspelých a zodpovedných biologických rodičov, aj keď sa nenarodil do rodiny citovo či finančne stabilnej. Aj keď ho choroby a postihnutia dostali na prah odkázanosti a bezdnádeje. Každý človek musí dostať šancu na to najzákladnejšie právo a tým je právo na život. Každé dieťa musí dostať šancu vyrastať v láskyplnom prostredí, každá mama a otec majú dostať šancu byť dobrými rodičmi, aj keď možno vo svojej rodine nemali ideálny príklad, alebo rodinu nemali vôbec. Každý senior má svätá právo na dôstojnú a peknú starobu.

Foto Naruc

SLOBODA ZVIERAT
Nadšenie a láska v srdciach skupiny ľudí stáli na začiatku rozhodnutia založiť organizáciu Sloboda zvierat. Po 19 rokoch práce pre zvieratá sa počet takýchto ľudí rozrástol na niekoľko tisíc. Dnes má Sloboda zvierat centrum v Bratislave, viacero pobočiek po celom Slovensku a vyvíja množstvo aktivít. Našim cieľom je zastaviť krutosti na zvieratách a presadzovať zdravé spolunažívanie ľudí a zvierat.

Sloboda%20zvierat

LESOOCHRANÁRSKE ZDRUŽENIE VLK
Od roku 1993, kedy vzniklo Lesoochranárske zoskupenie VLK ako občianske združenie, systematicky pracujeme na naplnení našej filozofie, ktorou je záchrana prirodzených lesov. Keďže u nás neexistujú chránené územia, z ktorých je vylúčená ľudská činnosť, vytvárame sieť prísne chránených území pod názvom Evolučné lesy®. V týchto rezerváciách alebo iných prísne chránených zónach majú rastliny a zvieratá možnosť žiť svoj riadny a nerušený život bez zásahu človeka.

Vlk
 

CERTIFIKÁTY & OSVEDČENIA

Všetky produkty vyrábané a dodávané firmou Jolly Joker a.s., spĺňajú technické a bezpečnostné normy EÚ. >>