Partneri
Partneri
O Nas


Od vzniku firmy sme intenzívne hľadali spoľahlivých partnerov doma aj v zahraničí. Našim cieľom bolo vybudovať pevné základy, na ktorých sa dá stavať a rásť.


Hľadali sme partnerov, ktorých hodnoty, vízie a ciele sú zhodné s našimi. Za vyše 20 rokov prerástla spolupráca s našimi partnermi do priateľstiev a dobrých obchodných vzťahov, čo je prínosom vo všektých oblastiach.

BREDA

Breda Garazove BranySekciové brány, harmonikové brány, rýchlobrány, nakladacia technika

Firma Breda Sistemi Industriali vznikla ako malý rodinný podnik v roku 1986 v meste Istrago di Spilimbergo. Bola prvou firmou, ktorá uviedla na taliansky trh sekcionálnu garážovú bránu a v súčasnosti je lídrom na svojom trhu. Vďaka neustálej snahe inovovať a hľadať nové technické riešenia je firma držiteľom viacerých patentov a jej sekciové a harmonikové brány ponúkajú najvyšší bezpečnostný a technologický štandard.

​Okrem Talianska firma Breda exportuje svoje brány do mnohých štátov Európy, pričom najsilnejšie postavenie má v Nemecku, kde svojou kvalitou konkuruje tej nemeckej a ponúka alternatívu pre klientov, ktorí si chcú zachovať vysoký štandard a zároveň sa chcú odlíšiť od tradičných nemeckých brán.
www.bredasys.com

CONEGLIANO SERRAMENTI

Conegliano Serramenti Bezpecnostne MrezeBezpečnostné mreže

Conegliano Serramenti
je rodinná firma založená v roku 1977 v meste Conegliano na severovýchode Talianska v regióne Treviso. Hlavnou činnosťou bola už od začiatku a stále je výroba bezpečnostných mreží s veľmi širokými možnosťami využitia.

Od nákupných centier, priemyselných zón až po mestské centrá. V súčasnosti partí medzi úzky okruh firiem schopných ponúknuť špeciálne riešenia z hľadiska bezpečnosti a dizajnu aj pre zaoceánske výletné lode a rýchlovlaky. Okrem klasických mreží firma  ponúka aj exkluzívnu radu luxusných mreží, ktoré okrem bezpečnostnej funkcie ponúkajú aj vysokú estetickú hodnotu. V súčasnosti firmu riadi už druhá generácia rodiny Marcon.
www.coneglianoserramenti.it

CAME

Came Pohony Na BranyPohony na brány, automatické dvere, parkovacie systémy, turnikety, automatické závory

Firma CAME, v súčastnosti CAME GROUP, vznikla takpovediac z "rozmaru" súčasného prezidenta spoločnosti Paola Menuzza, ktorý pred viac ako 40-timi rokmi dostal myšlienku zjednodušiť si život a vymyslel zariadenie, ktoré automaticky otváralo jeho garáž. Medzi prvým pohonom a súčasnosťou prešla firma významnými zmenami, rozšírila produktové portfólio s cieľom poskytovať komplexné riešenia pre automatizáciu vstupov, riadenie dopravných tokov a parkovacích zón.

CAME dnes pôsobí v 118 krajinách sveta a svoje produkty predáva cez viac ako 480 pobočiek a exkluzívnych partnerov. Napriek spomalenému tempu ekonomiky v Európe, CAME aj v posledných rokoch dokázalo rásť a uskutočniť niekoľko významných akvizícií na rozšírenie ponúkaných produktov aj do oblastí, ktoré do tej doby nepredstavovali hlavnú činnosť. Francúzska spoločnosť URBACO a talianska spoločnosť BPT ako lídri v svojich odvetviach boli pripojené do CAME, ktorá sa pretransformovala na CAME GROUP.
www.came.sk

URBACO

Urbaco Automaticke Vysuvne StlpikyVýsuvné a svetelné stĺpiky

Francúzska spoločnosť URBACO vznikla v roku 1986 s cieľom ponúknuť nové riešenie pre riadenie  dopravných tokov. Výsuvné stĺpiky sú ideálne riešenie pre usmerňovanie dopravy v mestských zónach, ale tiež v priemyselných parkoch a v blízkosti exponovaných budov.

URBACO drží patent na výrobný postup svojich stĺpikov, ktoré sú odlievané z masívneho kovu a skladajú sa len z troch konštrukčných častí, ktoré zabezpečujú extrémnu životnosť a pevnosť. Firma je lídrom na svetovom trhu s riadením vstupov pomocou výsuvných stĺpikov a jej inštalácie sa nachádzajú aj na takých miestach akými sú Rotschild Bank - Švajčiarsko, Ritchmond Federal Reserve – USA, Pentagon – USA, Francúzska Národná Banka – Francúzsko, Prezidentský palác – Senegal a ďalšie. V tomto roku priniesla firma URBACO patentovanú novinku, ktorou je svetelný sĺpik ktorý okrem funkčnosti prináša aj dizajnový prvok do centier miest.
www.urbaco.com

BPT

Bpt Videovratnik Led OsvetlenieVideovrátnici, priemyselné LED osvetlenie

Pri zrode BPT stála opäť ľudská vynaliezavosť a snaha zjednodušiť si život. V dekádach po roku 1953 kedy samotné BPT vzniklo, prišlo na svet niekoľko revolučných vynálezov tej doby akými boli napr. podsvietené zvončeky a audiovrátnici, patentovaný digitálny chronotermostat alebo aj samotný piezoelektrický zapaľovač na plynový šporák. Počas svojho pôsobenia sa firma zamerala na vývoj a výrobu produktov užívateľskej elektroniky vyznačujúcich sa inovatívnymi technológiami.

V súčasnosti BPT ponúka produkty v oblasti audio a videovrátnikov, led osvetlenia, zabezpečovacích systémov, termoregulácie a domácej automatizácie.
www.bpt.it

FAC

Fac Prislusenstvo Na Vstupne BranyKovania a príslušenstvo vstupným bránam

Firma FAC srl. je popredným talianskym výrobcom príslušenstva pre vstupné brány a bránky. Svoje výrobky predávajú predovšetkým v západnej európe v Taliansku, Francúzsku Nemecku a vo Veľkej Británii. Dôraz na detail, pokrokové výrobné postupy a kvalitné materiály sú dôvodom presadenia sa na trhoch s požiadavkami na vysokú kvalitu.

Rodinná firma naviac v posledných rokoch prišla s viacerými technickými patentami. V roku 2013 predstavil FAC srl. samonosnú bránu so špeciálnym vodiacim mechanizmom, ktorý spĺňa najprísnejšie bezpečnostné štandardy a je možné ho použiť na obsluhu posuvných brán vojenských objektov, a antiteroristických zábran. V tomto roku predstavili patentovaný mechanizmus na teleskopickú posuvnú bránu a vo vývoji už testujú ďalšie novinky.
www.facsrl.com

SILVELOX

Silvelox Teleskopicke Brany OverlapLuxusné teleskopické a výklopné drevené brány

Firma SILVELOX vznikla začiatkom 60-tych rokov a je dielom talianskeho tesára, ktory svoju lásku k drevu spojil s pokrokovou technológiou. V súčasnosti sa firma orientuje na úzky segment luxusných brán vyvážajúc svoje diela do celého sveta. Každá brána je ručne vyrábaná od zákazky k zákazke pričom je kladený vysoký dôraz na detail a estetický vzhľad typický pre staré remeslá.

Firma ponúka možnosť vybrať si z niekoľkých drevín od bežnejších až po ušľachtilé materiály akými je napríklad teak. Brány, technológia aj elektronické komponenty sú všetky vyrábané vo firme SILVELOX a zladené pre najvyšší užívateľský komfort a bezpečnosť. V roku 2011 vyvinula firma jedinečný teleskopický mechanizmus Overlap na otváranie brán, na ktorý drží celosvetový patent.
www.silvelox.it/en

DELTA OVERLAP

Delta Spa Delta%20overlap Teleskopicke BranyTeleskopické brány v kovovom prevedení

DELTA OVERLAP je projekt spustený v roku 2013 firmou Delta Spa s cieľom ponúknuť technológiu OVERLAP pre rezidenčný sektor garážových brán.

Na rozdiel od firmy SILVELOX, ktorá sa špecializuje na výrobu brán z ušlachtilého dreva, prináša DELTA OVERLAP teleskopické brány overlap v prevedení oceľových panelov a tiež presklenných sekcií.
www.overlapgaragedoors.com/en/ 

CERTIFIKÁTY & OSVEDČENIA

Všetky produkty vyrábané a dodávané firmou Jolly Joker a.s., spĺňajú technické a bezpečnostné normy EÚ. >>