kyvné dvere
Drevene Teleskopicke Brany OVERLAPTesniace LimceTurniketyVysuvne Stlpiky
Icons

kyvné dvere

Široký výber
Patentovaná bezpečnosť
Skvelá funkčnosť a spoľahlivé ovládanie
Výborná tepelná izolácia
Jednoduchá údržba a dlhá životnosť
Kvalitné pohony CAME

Kyvné dvere sa používajú na eliminovanie úniku tepla, prievanu a oddelenie hlučných či prašných prostredí, na oddelenie priestorov s rozdielnymi klimatickými alebo hygienickými podmienkami.

Dverné krídla sa skladajú z priehľadného PVC materiálu zaveseného v polovičnom oceľovom žiaruvzdorne pozinkovanom ráme. Pre exkluzívnejšie prevádzky je možné dodať rám vo farbách stupnice RAL a pre chemicky náročné prevádzky dodávame rámy z antikorovej ocele.
Kyvné dvere dodávame kompletne alebo čiastočne priehľadné, vystužené s textilnou mriežkou, čiastočne nepriehľadné so zosileným spodným 1300 mm vysokým oderuvzdorným pásom, presvetlené len v strede, alebo celé nepriehľadné krídla s kruhovými priehľadnými okienkami priemeru 260 mm. Pevné 5 a 7 mm PVC fólie v troch farbách umožňujú vyrábať krídla až do šírky 4 000 mm a výšky 4 500 mm.

Kyvné dvere zabezpečujú obojsmerný prechod osôb a vysokozdvižných vozíkov bez obsluhy a komplikovanej elektroniky. Pre menej náročné prevádzky, alebo pri špeciálnych požiadavkách je možné použiť jednokrídlové alebo dvojkrídlové kyvné dvere FLAP.
V ráme kyvných dverí  je uložený pružinový posilňovač, ktorý zabezpečuje ľahké otváranie aj samočinný návrat dverných krídiel.

Kyvné dvere predávané u Jolly Joker spĺňajú smernice EÚ a sú označené značkou CE.

 

CERTIFIKÁTY & OSVEDČENIA

Všetky produkty vyrábané a dodávané firmou Jolly Joker a.s., spĺňajú technické a bezpečnostné normy EÚ. >>