Garážové brány kvalita silver a gold
Drevene Teleskopicke Brany OVERLAPTesniace LimceTurniketyVysuvne Stlpiky
Garazove Brany Kvalita Silver A Gold

Pre každú z našich brán je možné vybrať si jeden z dvoch štandardov kvality GOLD a SILVER. Líšia sa technickými prvkami a dizajnovým prevedením z vnútornej strany garážovej brány.

Kvalita GOLD - zvýšená bezpečnosť a elegancia dizajnu
Karterizačné reťaze: ide o patent výrobcu garážových brán BREDA pre zvýšenie bezpečnosti pre vás a vaše deti. Vodiace koľajnice sú už štandardne uzavreté z vonkajšej strany. My naviac ako jediní ponúkame ochranu a prekrytie aj z vnútornej strany medzi pohybujúcimi sa kolieskami. Toto prekrytie zabráni vloženiu prstov do dráhy brány a prípadné zranenie.
Pánty vo farbe:  hliníkové pánty sú dodávané v sivobielej farbe spolu s krytkami na šróby aby sa vytvoril jednoliaty vzhľad brány.
Vozíky vo farbe: vozíky zabezpečujúce pohyb panelov sú dodávané v rovnakej sivobielej farbe akú má panel z vnútornej strany.
Vodiace kolajnice: bočné vodiace koľajnice garážovej brány sú dodávané v sivobielej farbe v rovnakom oditieni ako vnútorná strana brány.
Kryt pružín vo farbe: torzné pružiny a mechanizmy nad bránou sú prekryté špeciálnym krytom sivobielej farby, ktorý ladí s celkovým vnútorným prevedením brány. Vizuálne brána pôsobí menej technicky a lepšie zapadne do interiéru garáže.

Kvalita SILVER – solídny štandard
Dvojkolieska na vedenie panelu: na rozdiel od iných výrobcov garážových brán ponúkame už v štandardnej výbave vedenie každého panelu na špeciálnych vozíkoch s dvomi kolieskami. Tento mechanizmus umožňuje plynulejší pohyb jednotlivých panelov, lepšie rozloženie váhy, menšie a pomalšie opotrebovanie mechanizmov. Pre vás to znamená dlhšiu životnosť brány a tichší chod.
Karterizačné reťaze: vodiace koľajnice majú štandardné prekrytie len z vonku.
Hliníkové pánty: panely našich garážových brán sú prepojené masívnymi hliníkovými pántami zabezpečujúcimi zvýšenú pevnosť a životnosť. Pánty sú vybavené špeciálnymi teflónovými podložkami, ktoré nevyžadujú mazanie a vyznačujú sa veľmi tichým chodom.
Vodiace koľajnice: vodiace koľajnice garážovej brány sú v kvalite silver dodávané v pozinkovanej oceli.
Pružiny: torzné pružiny na vyváženie brány sú inštalované štandardne nad bránou bez prekrytia.

BEZPEČNOSŤ
Okrem špeciálnych karterizačných reťazí zabraňujúcich poraneniu prstov, ktoré sú patentované firmou BREDA a dodávané len u nás, sú garážové brány vybavené aj ďalšími zariadeniami zvyšujúcimi bezpečnosť.

Padacie brzdy: každá garážová brána je vybavená špeciálnym mechanizmom, ktorý zablokuje pád brány v prípade ak by došlo k roztrhnutiu vodiacich laniek. Ide o podobný mechanizmus ako vo výťahoch kedy špeciálne brzdy zablokujú kabínu ak by došlo k pretrhnutiu lana. Nespoliehame sa na brzdiacu silu motora a poskytujeme dodatočnú ochranu. Vačšina výrobcov brán ponúka toto riešenie len pri veľkých priemyselných bránach, my sme preniesli tento prvok aj na garážové brány pre zvýšenú ochranu vás a vášho majetku.
Pružiny:
pri pretrhnutí alebo uvoľnení torznej pružiny sa uvádza do činnosti bezpečnostný systém, ktorý zabráni pádu brány.


 

CERTIFIKÁTY & OSVEDČENIA

Všetky produkty vyrábané a dodávané firmou Jolly Joker a.s., spĺňajú technické a bezpečnostné normy EÚ. >>